خرید پسته ارزان آری یا خیر؟

خرید پسته ارزان توچین

همچون دیگر اقلام خوراکی و غیر خوراکی قیمت پسته هم افزایش یافته است. اما افزایش قیمت پسته یک دلیل منطقی دیگر هم دارد و آن نزدیک شده به ایام عید نوروز است. استفاده از آجیل و به خصوص پسته برای پذیرایی از مهمان ها در عید نوروز تبدیل به یک سنت شده ولی این افزایش تقاضا دست سودجویان را به بازار پسته باز کرده است. از آنجایی که همه به دنبال خرید پسته ارزان قیمت هستند، بد ندیدیم نکاتی را در ارتباط با خرید پسته ارزان برای عید نوروز یادآوری کنیم.

خرید پسته ارزان به چه قیمتی؟

پسته مرغوب و سالم ارزش تغذیه بالایی دارند ولی همه پسته های موجود در بازار از نوع مرغوب و با کیفیت نیستند. برخی از فروشنده ها با ارائه محصولات نامناسب به قیمت کمتر سعی دارند از این آشفته بازار شب عید سود کلانی به جیب بزنند.

پسته آبخندان ارزان قیمت

پسته های دهان بسته ای که درصد خندانی پایینی دارند، تحت فرایند فیزیکی به صورت خندان در می آیند. این پسته ها با روش تغییر دما و فشار به صورت آبخندان شده جای پسته های مرغوب به فروش می رسند. بدون تردید مغز پسته آبخندان به درشتی و کیفیت پسته خندان نیست. این محصول به قیمت پایین تری به فروش می سند ولی ارزش خرید را ندارند. خرید پسته ارزان قیمت آبخندان اغلب توسط کشورهای در حال توسعه انجام می شود.

پسته کهنه ارزان قیمت

پسته هایی که در زمان مناسب چیده می شوند باید تحت شرایط بهداشتی، پوست گیری و بسته بندی شوند. این پسته ها سالم هستند و می توانند مدت زمان زیادی در شرایط دمایی مناسب نگهداری شوند. با تمام تمهیداتی که برای نگهداری این محصول انجام می شود همچنان تاریخ تولید و مصرف پسته، محدود است. پسته های کهنه ، طعم و مزه خوبی ندارند و بسیاری از خواص خود را از دست داده اند.

از طرفی امکان آلودگی قارچی پسته های فله که در شرایط نامساعد نگهداری می شوند، همیشه وجود دارد. با خرید پسته ارزان قیمت ریسک خرید پسته های آلوده هم بالاتر می رود. پسته هایی که ارقام تجاری نام آشنایی نیستند را به بهای کمتر خریداری نکنید.

خرید پسته ارزان به قیمت تولید کننده

برای اینکه محصول مرغوب را به قیمت کمتری خریداری کنید تنها یک راه وجود دارد. فروشگاه آنلاین توچین محصولات را از باغات پسته تهیه کرده و در شرایط بهداشتی بسته بندی می کند. محصول با کیفیت به قیمت تولید کننده برای فروش بر روی وب سایت رسمی این شرکت ارائه شده است. برای خرید پسته ارزان خندان با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *